Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití toho e-shopu. Pokud budete nadále prohlížet tento e-shop, s použitím cookies souhlasíte.

Úvod » Oboustranné lepící pásky » 3M VHB akrylové pásky » 4918F 3M VHB oboustranná lepící páska tl.2mm


        

4918F 3M VHB oboustranná lepící páska tl.2mm

Čirá akrylová oboustranná gelová páska 3M VHB vhodná především k lepení skla nebo čirých plastů. Je tvořena z velmi měkké, lepivé a přizpůsobivé pěny, která má vynikající vlastnosti a je vhodná k lepení v interiéru i exteriéru.

Skladem

 

Číslo produktu: 4918F
Rozměr pásky: Zvolte si požadovanou šíři pásky ve variantách produktu.
Cena bez DPH: 567,00 Kč
Cena s DPH (21 %):
686,07 Kč

VYBERTE SI POŽADOVANOU VARIANTU PRODUKTU

4918F 3M VHB transparentní oboustranná lepicí páska tl.2mm

 

 

Transparentní oboustranná lepicí páska 3M VHB 4918F, která se používá především k lepení skla nebo čirých plastů, protože vytvoří pevný a čirý spoj. Tato oboustranná lepicí páska 3M VHB je tvořena z velmi měkké, lepivé a přizpůsobivé pěny, která má vynikající vlastnosti a je vhodná pro lepení v interiéru a exteriéru. Lepicí vrstva pásky je chráněna červenou krycí folií.

 

Páska se vyznačuje vysokou teplotní odolností od -40°C až do +93°C dlouhodobě, krátkodobě až +150°C,výborně odolává UV záření, stárnutí, vodě a většině chemikálií.

 

Oboustranná lepicí páska 3M VHB 4918F se používá například při výrobě solárních panelů, při lepení skleněných příček, oken, dveří a bezpečnostních skel. Dále se tato oboustranná páska používá pro lepení povrchů s vyšší a střední povrchovou energií jako je například nerezová ocel, hliník, kompozity, nebo lakované povrchy.

 

Hustota pěny pásky: 960 kg/m3

 

Pevnost v tahu: viz přiložený technický list

 

Návin pásky: 16.5m

 

Tloušťka: 2mm