Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití toho e-shopu. Pokud budete nadále prohlížet tento e-shop, s použitím cookies souhlasíte.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás.
tel: +420 702 846 070
slepto@slepto.cz

   

    

 

 


Úvod » Samolepící suché zipy » 3M Dual Lock

Samolepící suchý zip 3M dual lock

3M Dual lock je samolepící upevňovací systém, který vytvoří velmi pevný a pružný spoj, ale zároveň máte možnost opakovaného rozebrání. 3M suchý zip Dual lock je tedy ideálním řešením pokud potřebujete pevný, ale zároveň rozebiratelný spoj.

3M Dual lock je moderní systém spojení, který nahradí nevzhledné mechanické spojení jako jsou například šrouby a západky. Nenarušuje strukturu spojeného materiálu a je téměř neviditelný.

Samolepicí suchý zip 3M Dual lock funguje na principu hříbkovitých hlaviček, které do sebe přesně zapadají a tím vytvoří pevný spoj, který můžete až tisíckrát rozpojit a zase spojit.

 

Kompletní katalog suchého zipu 3M Dual Lock ke stažení zde: Samolepici_suche_zipy_3M.pdf

Řadit podle 
Výrobce  


Samolepicí suchý zip 3M dual lock se vyznačuje jednoduchou aplikací a vysokou odolností proti stárnutí. Oproti běžnému suchému zipu na principu háčků a smyček je 3M dual lock také odolný proti prachu a vodě.

Princip hříbečků u suchého zipu 3M Dual lock

Při spojování se se obě strany samolepicího suchého zipu 3M dual lock k sobě přitisknou a stovky hlaviček hříbkovitého tvaru do sebe zapadnou. Jakmile do sebe hlavičku zipu 3M dual lock správně zapadnou, uslyšíte cvaknutí. Samolepicí suché zipy 3M dual lock nahradí nevzhledné mechanické přichycení.

3M Dual lock je nabízen v několika variantách, které se lyší použitím lepidla ( kaučukové, nebo akrylátové ) a hustotou hříbečků, která je udávaná na cm2. Čím větší hustota hříbečků na cm2, tím větší je výsledná pevnost samolepicího suché zipu 3M Dual lock.

3M dual lock s kaučukovým lepidlem je vhodný pro všeobecné aplikace v interiérech, zatímco 3M dual lock s akrylovým lepidlem je vhodný jak do interiéru, tak exteriéru. 3M dual lock nabízíme jak v černém, tak transparentním provedení, abychom Vám nabídli tu nejlepší možnou volbu pro vaši konkrétní aplikaci.

V případě, že si přeci jen nejste jisti, který samolepicí suchý zip 3M dual lock použít, neváhejte se obrátit na naší zákaznickou podporu, která Vám se vším pomůže.