Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití toho e-shopu. Pokud budete nadále prohlížet tento e-shop, s použitím cookies souhlasíte.

Úvod » Oboustranné lepící pásky » Akrylové oboustranné pásky VST » AC204 Oboustranná lepící páska čirá tl.2mm


        

AC204 Oboustranná lepící páska čirá tl.2mm

Čirá akrylová oboustranná gelová páska vhodná především k lepení skla nebo čirých plastů. Je tvořena z velmi měkké, lepivé a přizpůsobivé pěny, která má vynikající vlastnosti a je vhodná k lepení v interiéru i exteriéru. 

Skladem

 

Rozměr pásky: Zvolte požadovanou šíři lepicí pásky ve variantách produktu.
Cena bez DPH: 303,00 Kč
Cena s DPH (21 %):
366,63 Kč

VYBERTE SI POŽADOVANOU VARIANTU PRODUKTU

Transparentní akrylová oboustranná lepicí páska AC204 tl.2mm

 

Čirá akrylová oboustranná páska, která se používá především k lepení skla nebo čirých plastů, protože vytvoří pevný a čirý spoj. Tato oboustranná lepicí páska je tvořena z velmi měkké, lepivé a přizpůsobivé pěny, která má vynikající vlastnosti a je vhodná pro lepení v interiéru a exteriéru. Lepicí vrstva je chráněna červenou krycí folií.

 

Páska se vyznačuje vysokou teplotní odolností od -40°C až do +90°C dlouhodobě, krátkodobě až +150°C, výborně odolává UV záření, stárnutí, vodě a většině chemikálií.

 

Oboustranná lepicí páska AC024 se používá například při výrobě solárních panelů, při lepení skleněných příček, oken, dveří a bezpečnostních skel. Dále se tato oboustranná páska používá pro lepení povrchů s vyšší a střední povrchovou energií jako je například nerezová ocel, hliník, kompozity, nebo lakované povrchy.

 

Hustota pěny pásky: 1000 kg/m3

 

Pevnost v tahu: 48,95 N/cm

 

Návin pásky: 16.5m

 

Tloušťka: 2mm