Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití toho e-shopu. Pokud budete nadále prohlížet tento e-shop, s použitím cookies souhlasíte.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás.
tel: +420 702 846 070
slepto@slepto.cz

   

    

 

 


Vše o nákupu » Cena poštovného a platba

 

Cena poštovného a platba

 

Způsob dopravy v České Republice

  • Prostřednictvím kurýrní společnosti PPL: zásilka bude doručena do druhého dne od podání. O odeslání zboží budete informováni emailem, na který bude zasláno číslo zásilky a Vy tak můžete sledovat její pohyb na www.ppl.cz. Za zásilky doručované PPL je možno zaplatit dobírku kromě hotovosti i platební kartou přímo u řidiče. Všichni řidiči jsou vybaveni mobilním platebním terminálem. O způsobu zaplacení se svobodně rozhodnete až v momentě převzetí zásilky.

Poštovné PPL při platbě předem: 85 Kč

Poštovné PPL při platbě dobírkou: 110 Kč

  • Osobní odběr: zdarma. Zboží si také můžete po předchozí dohodě vyzvednout na adrese Strádova 938/6, 370 07 České Budějovice 7. Pro více info volejte 702 846 070.

 

Zboží zasíláme také na území Slovenské republiky.

Objednávat můžete na www.slepto.sk. Zboží zasíláme prostřednictvím přepravní společnost PPL, která zásilku doručí do 48 hodin od odeslání. Platba je možná předem bankovním převodem nebo dobírkou.

Poštovné PPL při platbě předem:  5 €

Poštovné PPL při platbě dobírkou: 6,5 €

 

Způsob platby

  • Dobírkou při doručení (platba dopravci při doručení zboží, poštovné navýšeno o poplatek za dobírku)
    Za zásilky dodané PPL je možno zaplatit dobírku kromě hotovosti i platební kartou přímo u řidiče. Všichni řidiči jsou vybaveni mobilním platebním terminálem. O způsobu zaplacení se svobodně rozhodnete až v momentě převzetí zásilky.
    Pro zákazníky ze Slovenské Republiky je dobírková částka v EUR.
  • Bankovním převodem na náš účet vedený u FIO banky a.s. Po provedení objednávky Vám bude nejpozději do 24 hodin vystavena zálohová faktura a zaslána na Vámi uvedený email. Objednávka bude po příchodu platby na náš účet expedována. Variabilní symbol je vždy číslo předfaktury.

Účet vedený v CZK – 2300695317/2010

Účet vedený v EUR (pro zákazníky ze Slovenské republiky ) – 2600695327/2010

 

  • Hotově při osobním odběru na prodejně.

 

Veškeré ceny jsou uvedeny bez DPH.