Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití toho e-shopu. Pokud budete nadále prohlížet tento e-shop, s použitím cookies souhlasíte.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás.
tel: +420 702 846 070
slepto@slepto.cz

   

    

 

 


Vše o nákupu » Reklamace

Jak postupovat v případě reklamace

 

  • Vyplňte, prosím, speciální reklamační formulář SLEPTO.CZ, který je k dispozici ke stažení ve spodní části této stránky. Náš reklamační formulář je vytvořen v souboru excel a jeho vyplnění by tak pro Vás mělo být jednoduché a rychlé.
  • Formulář si stáhněte na disk Vašeho počítače a poté otevřete a vyplňte žlutě označené pole. Doporučujeme uvedenou závadu popsat co nejpodrobněji.
  • Vyplněný formulář je potřeba vytisknout a opatřit podpisem a razítkem.
  • Následně vložte reklamační formulář do zásilky včetně reklamovaného zboží. Zboží je nutno zabalit tak, aby obal dostatečně bránil poškození reklamovaného výrobku během přepravy a to včetně obalu výrobku. Spolu s reklamačním formulářem SLEPTO.CZ je nutné přiložit kopii daňového dokladu – faktury. Zboží je nutné zaslat vždy kompletní – nelze zaslat pouze reklamovanou část.
  • Následně zboží odešlete na adresu SLEPTO, s.r.o., U Čertíka 220/11, 370 10 České Budějovice

 

Vyřízení reklamace

Na základě Vámi přiložených podkladů bude Vaše reklamace odborně posouzena a bude stanoven její následný postup. Oprávněnost či neoprávněnost reklamace vždy posuzuje výrobce, dovozce zboží nebo oprávněná osoba, který vydá své písemné stanovisko k reklamaci. V případě, že bude reklamace shledána jako oprávněná, bude Vám zaslán nový výrobek, nový kus nebo vrácena kupní cena na Váš bankovní účet. Vrácení peněz pomocí složenky není možný. V případě oprávněné reklamace mají naši zákazníci nárok na úhradu vzniklých nákladů spojených s reklamací ( poštovného ) v přiměřené výši. V případě neoprávněné reklamace může Prodávající naúčtovat Kupujícímu vzniklé přepravní náklady.

 

V případě, že máte nějaké dotazy ohledně reklamace, neváhejte nás kontaktovat na naší zákaznické lince nebo emailu. 

Reklamační formulář SLEPTO.CZ si můžete stáhnout zde: Reklamani_protokol.xlsx