Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití toho e-shopu. Pokud budete nadále prohlížet tento e-shop, s použitím cookies souhlasíte.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás.
tel: +420 702 846 070
slepto@slepto.cz

   

    

 

 


Úvod » Jednostranné lepící pásky » Kluzné a teflonové pásky

Kluzné a teflonové pásky

Hladké pásky s nízkým koeficientem tření tzv. kluzné teflonové pásky jsou jednostranné lepící pásky určené pro různé aplikace v případech týkajících se opotřebení a manipulace. Kluzná teflonová páska snižují tření, hlučnost a chemické degradace.Teflonová páska výrazně zvyšuje kluznost materiálu, snižuje hlučnost a minimalizuje tření. Teflonová páska má také vysokou teplotní odolnost. Teflonová páska může mít teplotní odolnost až 200°C. Teflonová páska má nepřilnavý povrch a je odolná vůči chemikáliím. Teflonová páska je oblíbená například při výrobě foliových materiálů, kde místa ošetřené páskou zvyšují kluznost a zabraňují poškození materiálu.

Výhody kluzných teflonových pásek:

Kluzné teflonové pásky jsou odolné proti oděru – mohou chránit plastové, nebo kovové skluzy, zábradlí a kontejnery před opotřebením.

Kluzné teflonové pásky mají nízký koeficient tření, tedy jsou kluzné a také mohou řešit potíže například s hlukem, vibracemi atd.

Kluzná teflonová páska je snadno čistitelná.

Řadit podle 
Výrobce  


Cena 1 099,00 Kč

Skladem