Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití toho e-shopu. Pokud budete nadále prohlížet tento e-shop, s použitím cookies souhlasíte.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás.
tel: +420 702 846 070
slepto@slepto.cz

   

    

 

 


17. 01. 2018

Tuplování desek / lepení desek

Takzvané tuplování neboli zdvojování desek je v dřevozpracujícím průmyslu velmi častá aplikace na kterou jsou ideální tenké oboustranné lepicí pásky nazývané též tuplovací pásky. Použití oboustranné pásky při tuplování je velmi jednoduchá a rychlá aplikace, která dokáže výrazně uspořit čas. Tuplovací pásky se vyznačují vysokou počáteční lepivostí a výslednou odlupovou a smykovou pevností.

Lepení desek tuplování

Ihned po přilepení je dosáhnuto manipulační pevnosti a je možno lepený díl dále zpracovávat, například ohraňovat, formátovat apod. 

Tuplovací oboustranné pásky lze aplikovat ručně nebo pomocí klasického aplikátoru s kterým se stává aplikace opravdu velmi rychlá a snadná. 

Oboustranná tuplovací páska PT22 - vysoce transparentní oboustranná páska o celkové tloušťce 0,2mm vhodná na hladké a běžně strukturované povrchy jako například lamino. 

Oboustranná tuplovací páska PC25 - bíla oboustranná páska, která díky své tloušťce 0,25mm umožňuje lepení i velmi strukturovaných povrchů, například OSB desek.