Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití toho e-shopu. Pokud budete nadále prohlížet tento e-shop, s použitím cookies souhlasíte.

Úvod » Oboustranné lepící pásky » Akrylové oboustranné pásky VST » AG156 Oboustranná lepící páska šedá tl.1,5mm


        

AG156 Oboustranná lepící páska šedá tl.1,5mm

Šedá akrylová oboustranná gelová páska vhodná k lepení povrchů s vyšší povrchovou energií jako jsou kovy, většina plastů, sklo, kompozitní materiály, keramika, lakované dřevo apod. Páska má výbornou adhezi k automobilovým plastům a lakované oceli.

Skladem

 

Rozměr pásky: Zvolte požadovanou šíři lepicí pásky ve variantách produktu.
Cena bez DPH: 267,00 Kč
Cena s DPH (21 %):
323,07 Kč

VYBERTE SI POŽADOVANOU VARIANTU PRODUKTU

Šedá akrylová oboustranná lepicí páska AG156 tl.1.5mm

 

 

Šedá akrylová oboustranná páska vhodná pro lepení povrchů s vyšší povrchovou energií jako jsou kovy, většina plastů, sklo, kompozitní materiály, keramika, lakované dřevo apod. Oboustranná lepicí páska AG156 má výbornou adhezi k automobilovým plastům a lakované oceli. Vhodná k použití v interiéru a exteriéru.

 

Páska se vyznačuje vysokou teplotní odolností od -40°C až do +100°C dlouhodobě, krátkodobě až +160°C, výborně odolává UV záření, stárnutí, vodě a většině chemikálií.

 

Oboustranná lepicí páska AG156 se používá například při výrobě oken a dveří, v kovovýrobě, k lepení emblémů a ochranný lišt na automobily, k lepení skel do hliníkových rámů apod. Tato oboustranná páska není vhodná k lepení polyetylenu a polypropylenu.

 

Hustota pěny pásky: 770 kg/m3

 

Pevnost v tahu: 53,77 N/cm

 

Návin pásky: 25m

 

Tloušťka: 1,5mm