Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití toho e-shopu. Pokud budete nadále prohlížet tento e-shop, s použitím cookies souhlasíte.

Úvod » Oboustranné lepící pásky » Akrylové oboustranné pásky VST » AG084 Oboustranná lepící páska šedá tl.0.8mm


        

AG084 Oboustranná lepící páska šedá tl.0.8mm

Šedá akrylová oboustranná lepicí páska vhodná k lepení technických plastů, polykarbonátů a většiny kovů zejména pak nerezové oceli a hliníku. Tato oboustranná páska má dobrou přilnavost na povrchy opatřené práškovou barvou a automobilové laky.

Skladem

 

Rozměr pásky: Zvolte požadovanou šíři lepicí pásky ve variantách produktu.
Cena bez DPH: 372,00 Kč
Cena s DPH (21 %):
450,12 Kč

VYBERTE SI POŽADOVANOU VARIANTU PRODUKTU

Šedá akrylová oboustranná lepicí páska AG084 tl.0.8mm

 

 

Šedá akrylová oboustranná páska AG084 je výborná páska k lepení technických plastů, polykarbonátů a většiny kovů zejména pak nerezové oceli a hliníku. Tato oboustranná lepicí páska má také skvělou přilnavost na povrchy opatřené práškovou barvou a automobilové laky. Vhodná k použití v interiéru a exteriéru.

 

Páska se vyznačuje vysokou teplotní odolností od -40°C až do +100°C dlouhodobě, krátkodobě až +160°C, výborně odolává UV záření, stárnutí, vodě a většině chemikálií.

 

Oboustranná lepicí páska AG084 se používá například při výrobě výtahů, při lepení skel do hliníkových rámů, při výrobě oken a dveří, k lepení bočních lišt a emblémů na automobily apod.

 

Hustota pěny pásky: 850 kg/m3

 

Pevnost v tahu: 68,94 N/cm

 

Návin pásky: 33m

 

Tloušťka: 0,8mm