Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití toho e-shopu. Pokud budete nadále prohlížet tento e-shop, s použitím cookies souhlasíte.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás.
tel: +420 702 846 070
slepto@slepto.cz

   

    

 

 


Úvod » Ostatní produkty » Lepidla » Vteřinová lepidla 3M

VTEŘINOVÁ LEPIDLA 3M

Vteřinová lepidla Scotch- Weld ( kyanoakrylátová lepidla ) umožňují lepení mnoha různých materiálů a zaručí vysoce pevné a čisté spoje v místě lepení a to vše během několika sekund. Vteřinová lepidla jsou jednosložkové lepidla určené na lepení nejrůznějších materiálů jako jsou kovy, plasty, pryže, elastomery, dřevo, keramika atd. Vteřinové lepidlo je určeno na aplikace, kde je kladen důraz na rychlost a vysokou pevnost v tahu a smyku. Vteřinové lepidlo se snadno a rychle vytvrzuje při běžné pokojové teplotě a při kontaktu s vlhkým povrchem.

 

 

Kompletní katalog vteřinových lepidel od 3M ke stáhnutí zde: Kyanoakrylatova_lepidla_Scotch_Weld.pdf

 

 

 

Řadit podle 
Výrobce  


Cena 283,00 Kč

Není sklademUniverzální ( víceúčelové ) vteřinové lepidlo

Vteřinová lepidla Scotch Weld jsou opravdu všestranná vteřinová lepidla, která lze použít k lepení nejrůznějších materiálů jako jsou plasty, elastomery jako EPDM a SBR, kovy, dřevo, kůže, korek. Vteřinové lepidlo z této řady můžete využít i na aplikace jako je lepení šperků a doplňků, posílení knižní vazby nebo lepení plastů na lakované podklady.

 

Vteřinové lepidlo na kovy

Jedná se především o vteřinová lepidla s nižší viskozitou určená na lepení kovů jako je železo a ocel. Vteřinová lepidla 3M této řady jsou především vhodné k lepení kov na kov.

 

Vteřinové lepidlo na plasty a pryže

Tyto vteřinová lepidla jsou vyvinuta pro speciální požadavky plastů jako jsou ABS, PA, PC a PVC a elastomerů jako SBR a EPDM. Vteřinové lepidlo řady PR je vhodné pro lepení například gumových těsnění na hliník nebo chrom.

Všechny vteřinové lepidla mají USP Class VI certifikaci a je možné je použít u lékařských strojů.

 

Neobyčejně rychlé vteřinové lepidlo

Toto vteřinové lepidlo je vhodné pro všechny aplikace, kde je hlavním kritériem rychlost. Velmi rychle tvrdnoucí vteřinové lepidlo pro lepení plastů, kůže, kovu, keramiky, dřeva a dalších materiálů.

 

Vteřinová lepidla a jejich řady:

Univerzální  ( víceúčelová ) vteřinovová lepidla

Vteřinové lepidlo EC 5 –lepidlo s nízkou viskozitou. Může být použito jako post – montážní lepidlo pro jemné aplikace. Vhodné pro lepení šperků a doplňků.

Vteřinové lepidlo EC 40 – Nízká až střední viskozita. Určeno pro všeobecné lepení a také pro lepení hliníku a o-kroužků.

Vteřinové lepidlo EC 100 – Střední viskozita. Vhodné pro lepení plastů na lakované podklady, o-kroužků a jako výztuha knižní vazby.

Vteřinové lepidlo EC 1500 – vysoká viskozita. Doporučuné pro aplikace, kde je vyžadováno vyplňování mezer a nerovností dílů.

Vteřinové lepidlo EC 2500 – vysoká viskozita. Vhodné pro hrubé a porézní povrchy a pro aplikace, kde je požadován čas pro vyrovnání podkladu před vytvrzením. Vhodné pro lepení většiny materiálů.

 

Vteřinové lepidla na kov

Vteřinové lepidlo MC 40 – nízká až střední viskozita. Lepení kovů a řady dalších materiálů například v automobilním průmyslu.

Vteřinové lepidlo MC 100 – Střední viskozita. Víceúčelová aplikace. Vhodné pro montáž měďnatých a mosazných galvanicky pokovených dílů.  Lepení těsně přiléhajících kovových komponent.

Vteřinové lepidlo MC 1500 – Vysoká viskozita. Toto lepidlo je vhodné na vyplňování mezer, lepení plastových úchytů ke kovu.

 

Vteřinová lepidla na plasty a pryže

Vteřinové lepidlo PR 5 – nízká viskozita. Vhodné pro lepení komponent z pryže a plastu k dalším materiálům, lepení těsně přiléhajících částí v lékařských přístrojích, lepení EPDM těsnění dveří.

Vteřinové lepidlo PR 20 – Nízká viskozita. Toto vteřinové lepidlo může být použito k dolepování předmontovaných součástek. Upevňování plastových a pryžových komponent v lékařských přístrojích.

Vteřinové lepidlo PR 40 –  nízká až střední viskozita. Vhodné pro lepení komponent z plastu, pryže a kovů v automobilových a průmyslových aplikacích a ve výrobě lékařských přístrojů.

Vteřinové lepidlo PR 100 – Střední viskozita. Lepení polyuretanu a kovu v rámci klimatizačních systémů. Lepení kabelových svazků a lepení komponent z plastu, pryže a kovů v automobilových a průmyslových aplikacích a ve výrobě lékařských přístrojů.

 

Velmi rychlá vteřinová lepidla

Vteřinové lepidlo SF 20 – nízká viskozita. Rychlé lepení většiny povrchů jejichž části těsně přiléhají.

Vteřinové lepidlo SF 100 – střední viskozita. Vhodné pro rychlé lepení většiny materiálů jako jsou kovy, plasty, pryž, keramika, kůže, dřevo, kartony atd.

Vteřinové lepidlo SF 600 – vysoká viskozita. Vhodné pro lepení dílů reproduktoru a další aplikace, kde je vyžadována schopnost dobře vyplnit mezery.