Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití toho e-shopu. Pokud budete nadále prohlížet tento e-shop, s použitím cookies souhlasíte.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás.
tel: +420 702 846 070
slepto@slepto.cz

   

    

 

 


Úvod » Jednostranné lepící pásky » Elektro pásky » Izolační pásky PVC 3M TEMFLEX

IZOLAČNÍ PÁSKY 3M TEMFLEX

Izolační pásky jsou jedny z nejrozšířenějších a nejznámějších lepicích pásek co se použití týká. Izolační pásky se používají k izolaci a značení vodičů. Izolační pásky mají nejčastěji PVC nosič různých barev, který je velmi ohebný ale zároveň velmi odolný. Izolační pásky se ale díky své početné barevné škále a nízké ceně používají také k maskování, značení, balení apod.

Řadit podle 
Výrobce  


Izolační pásky 3M TEMFLEX 1300

Tyto izolační PVC pásky jsou velmi ohebné a přitom dostatečně pevné. Izolační pásky řady TEMFLEX 1300 jsou dodávány 9 různých barvách a v tzv. duze ( 10 roliček různých barev ). Tyto izolační pásky by neměly chybět v žádné brašně s nářadím.

Použití izolační pásky TEMFLEX 1300 – elektrická izolace do 1kV, vázání a upevňování, barevné značení a mechanická ochrana

Izolační pásky 3M TEMFLEX 1500

Jedná se o velmi kvalitní izolační pásky z PVC pro každodenní potřebu. Tyto izolační pásky odpovídají standardu IEC 60454-3-1-5/F-PVCP/90 a má značku VDE. Izolační pásky řady TEMFLEX 1500 mají velkou mechanickou pevnost při dobré pružnosti, jsou odolné proti otěru, louhům, kyselinám a černá izolační páska dokonce proti UV záření. V nabídce jsou tyto izolační pásky v 10 různých barvách a v tzv. duze (10 roliček různých barev ). Izolační PVC pásky TEMFLEX 1500 jsou odolné vůči olejům a rozpouštědlů, mají velkou izolační pevnost a jsou samozhášivé. U izolační pásky TEMFLEX 1500 oceníte také její dobré vlastnosti při teplotě nad 0°C.

Použití izolační pásky 3M TEMFLEX 1500 – elektrická izolace do 1kV, upevňování a svazkování vodičů, opravy kabelových plášťů, barevné značení a mechanický ochrana.