Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití toho e-shopu. Pokud budete nadále prohlížet tento e-shop, s použitím cookies souhlasíte.

Úvod » Oboustranné lepící pásky » Montážní pěnové pásky » Oboustranná pěnová páska PEW01 bílá tl. 1mm


        

Oboustranná pěnová páska PEW01 bílá tl. 1mm

Montážní pěnová oboustranná lepicí páska s akrylovým lepidlem vhodná k lepení skla, plastu, kovu, dřeva apod. Páska je díky své tloušťce vhodná k lepení hrubých povrchů a můžete ji použít při lepení v interiéru i v exteriéru.

top produkt

Skladem

 

Cena bez DPH: 148,00 Kč
Cena s DPH (21 %):
179,08 Kč

VYBERTE SI POŽADOVANOU VARIANTU PRODUKTU

Bílá oboustranná pěnová páska PEW01 tl. 1mm

 

 

Oboustranná pěnová páska s nosičem z polyetylenové pěny s uzavřenými buňkami, která je opatřena akrylovým lepidlem a modrou krycí folií. Tato pěnová páska je díky své tloušťce vhodná k lepení hrubých povrchů a můžete ji použít jak při lepení v interiéru, tak v exteriéru. Díky pěnovému nosiči páska skvěle pohlcuje vibrace.

 

Oboustranná pěnová páska PEW01 má teplotní odolnost od -10°C až do +60°C, má dobrou UV odolnost a vysokou pevnost v tahu.

 

Oboustranná pěnová páska je vhodná k lepení kovu, skla, dřeva, plastů, kompozitních materiálů, keramiky apod. Tato pěnová páska má také dobrou přilnavost na omítky (omítka nesmí být prašná, mastná, poškozená).

 

Příklady použití oboustranné pěnové pásky PEW01: připevňování zrcadel, háčků, ozdobných a ochranných lišt nebo štítků, lepení reklamních bannerů, montáž hliníkových profilů na sádrokarton apod.

 

Hustota pěny: 48 kg/m3

 

Přídržná síla: 1 kg/ 2.5cm x 25cm po 24 hodinách

 

Návin role: 50m