Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití toho e-shopu. Pokud budete nadále prohlížet tento e-shop, s použitím cookies souhlasíte.

Úvod » Oboustranné lepící pásky » Oboustranná páska PT22 transparentní tl. 0.2mm


        

Oboustranná páska PT22 transparentní tl. 0.2mm

Tenká víceúčelová oboustranná lepicí páska s vysokou počáteční lepivostí.

top produkt

Skladem

 

Číslo produktu: PT22
Rozměr pásky: Zvolte si požadovanou šíři pásky ve variantách produktu dole pod popisem produktu
Cena bez DPH: 95,00 Kč
Cena s DPH (21 %):
114,95 Kč

Oboustranná lepicí páska PT22 transparentní s červenou ochrannou folií.

 

Oboustranná páska PT22 je páska tvořená transparentním polyesterovým nosičem, který je pokrytý modifikovaným akrylovým lepidlem po obou stranách. Celková tloušťka pásky bez krycí folie je 0.2mm. Díky modifikovanému akrylovému lepidlu je páska vhodná k použití jak v interiéru, tak v exteriéru. Páska je opatřena kvalitní červenou silikonovou folií, která zajišťuje snadnější manipulaci než je tomu u pásek opatřených silikonovým papírovým linerem.

Oboustranná lepicí páska PT22 má výbornou odolnost vůči UV záření, odolává stárnutí, extrémně vysokým teplotám od -40°C do +160°C, vodě a většině chemikálií.

Oboustranná páska PT22 je vhodná k lepení různých materiálů jako je kov, sklo, dřevo, textil, papír, většina umělých hmot, lakované materiály, lamináty apod.

Oboustranná lepicí páska PT22 se používá například v automobilovém průmyslu k lepení ABS plastových dílů, lepení skel do zpětných zrcátek, lepení ozdobných dílů v nábytkářském nebo reklamním průmyslu, laminování pěnových hmot, pryží a EPDM, při šití textilu, lepení kartonů, papíru, fotografií apod.


VARIANTY TOHOTO VÝROBKU