Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití toho e-shopu. Pokud budete nadále prohlížet tento e-shop, s použitím cookies souhlasíte.

Úvod » Oboustranné lepící pásky » Akrylové oboustranné pásky VST » Oboustranná lepící páska AW115 bílá tl.1.1mm


        

Oboustranná lepící páska AW115 bílá tl.1.1mm

Bílá akrylová oboustranná páska pro náročné spoje vhodná k lepení obtížně lepitelných LSE plastů, tedy plastů s nízkou povrchovou energií jako například polyetylen a polypropylen. Páska má výbornou pevnost ve smyku a odlupu.

Skladem

 

Číslo produktu: AW115
Rozměr pásky: Zvolte si požadovanou šíři pásky ve variantách produktu dole pod popisem produktu
Cena bez DPH: 725,00 Kč
Cena s DPH (21 %):
877,25 Kč

VYBERTE SI POŽADOVANOU VARIANTU PRODUKTU

Bílá akrylová oboustranná lepicí páska AW115 tl.1.1mm 

 

Bílá akrylová oboustranná páska AW115 je určena pro ty nejpevnější spoje. Díky tuhé akrylové pěně má páska výbornou odolnost v odlupu i smyku. Tato akrylová oboustranná páska je určena především k lepení obtížně lepitelných LSE plastů, tedy plastů s nízkou povrchovou energií jako například polyetylen a polypropylen.

 

Páska se vyznačuje vysokou teplotní odolností od -40°C až do +90°C dlouhodobě, krátkodobě až +150°C, výborně odolává UV záření, stárnutí, vodě a většině chemikálií. 

 

Oboustranná lepicí páska AW115 se používá především k lepení LSE plastů jako PE a PP. Dále je tato páska vhodná k lepení skla, kovu, keramiky a kompozitů. 

 

Hustota pěny pásky: 850 kg/m3 

 

Pevnost v tahu: 7.2 Kg/cm2 

 

Návin pásky: 33m 

 

Tloušťka: 1.1mm